Vaši fotovoltaickou elektrárnu můžete mít už do 30 pracovních dní od obdržení smlouyo připojení k PDS

Vaši fotovoltaickou elektrárnu můžete mít doma už do 30 pracovních dní od obdržení smlouvy o připojení k PDS. Jak celý proces realizace a instalace fotovoltaiky probíhá?

1.    Zdarma pro vás připravíme návrh řešení a cenovou kalkulaci

Jakmile obdržíme vaši poptávku, spojíme se s vámi, abychom probrali všechny detaily. Přijedeme si prohlédnout váš dům nebo prostor, na který budete chtít solární panely instalovat, prohlédneme si okolí a zpracujeme pro vás zdarma návrh řešení a cenovou kalkulaci.

2.    Pomůžeme vám s financováním a vyřízením dotace

Poradíme vám, jak na nejvýhodnější financování fotovoltaiky. Pomůžeme vám vybrat tu nejvýhodnější půjčku nebo úvěr na financování fotovoltaiky a zajistíme vyřízení dotace kompletně za vás.

3.    Podepíšeme smlouvu a pustíme se do výroby

Pokud si společně plácneme, pustíme se do realizace. Objednáme solární panely a vše potřebné u našich dodavatelů, podepíšeme s vámi plnou moc a vyřídíme za vás také nezbytnou administrativu a připojení vaší fotovoltaické elektrárny do distribuční sítě.

4.    Do 30 pracovních dnů od obdržení smlouvy o připojení k PDS bude fotovoltaická elektrárna namontována

Kompletní realizaci fotovoltaiky zajistíme do 30 pracovních dní od obdržení smlouvy o připojení k PDS. Postaráme se o montáž fotovoltaických panelů na vaší střeše nebo pozemku, provedeme elektroinstalaci a napojíme fotovoltaickou elektrárnu do vaši domácí elektrické sítě.

Jsme zde pro vás v průběhu celé realizace i po ní a můžete se na nás kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem. Přesvědčili jsme vás? Pořiďte si fotovoltaickou elektrárnu i k vám domů, buďte energeticky soběstační a ušetřete s fotovoltaikou na energiích. Kontaktujte nás a nechte si vypracovat zdarma návrh fotovoltaické elektrárny na míru!