TEPELNÁ ČERPADLA

Získejte něco navíc

Maximální možná
úspora
s tepelným čerpadlem

Kombinace fotovoltaické elektrárny a tepelného čerpadla zvýší vaši energetickou soběstačnost. S tepelným čerpadlem můžete ušetřit až 75 % vašich nákladů na energie.

Vyšší dotace na realizaci fotovoltaiky s tepelným čerpadlem

Připojení tepelného čerpadla do vaši fotovoltaiky vám může přinést až 100 000 Kč z dotačního programu Nová zelená úsporám. Při vyřizování dotací máme 100% úspěšnost.

Kompletní realizace
na klíč

Zařídíme vše, co je potřeba k instalaci tepelného čerpadla. Připravíme zdarma projekt i cenovou nabídku, zajistíme revize, zařídíme připojení k distribuční soustavě a vyřídíme za vás dotace.

 

Důvěra na prvním místě

Valorem Energy je dceřinou společností skupiny VALOREM působící na trhu už od roku 2000. Již přes 20 let si zakládáme na osobním přístupu, profesionalitě a využití těch nejkvalitnějších komponent.

Pokud se rozhodnete pro instalaci fotovoltaiky v kombinaci s tepelným čerpadlem, můžete ušetřit až 75 % nákladů na energie. Navíc si zajistíte maximální možnou nezávislost na tradičních dodavatelích energií a už nikdy vás nezaskočí zvyšování cen. Tepelné čerpadlo můžete využít k ohřevu vody, k vytápění v zimních měsících a chlazení pokojů v létě. Instalace tepelného čerpadla je možná také u hotových fotovoltaických elektráren rodinných a bytových jednotek.

 

S námi máte jistotu spokojenosti

Úspora až 75 %
nákladů na energie

Maximální nezávislost
na dodavatelích energií

Využití v letních
i zimních měsících

Tepelná čerpadla jsou velmi oblíbená díky své snadné instalaci. Například tepelná čerpadla typu vzduch-voda nevyžadují žádné velké zásahy do stavby, kromě elektrických rozvodů. Jedná se zároveň o variantu s nejnižší pořizovací cenou. Nabízíme také instalace tepelných čerpadel voda-voda nebo země-voda. Varianta země-voda má vyšší pořizovací náklady, zejmény kvůli zemních pracím. Nabízí ale dlouhou životnost celého systému a stabilní provoz v průběhu celého roku.

 

Další výhody

Velký výběr systémů
tepelných čerpadel

Snadná instalace a
nízké pořizovací
náklady u varianty
vzduch-voda

Dlouhá životnost a
minimální provozní
náklady

Instalujeme kvalitní tepelná čerpadla firmy Ariston a Protherm, s provozní teplotou až do -25 °C a výstupní teplotou až 65 °C. Tepelná čerpadla se vyznačují dlouhou životností a minimální údržbou ze strany zákazníka. Pomohou vám ohřát užitkovou nebo i bazénovou vodu za zlomek nákladů oproti běžným dodavatelům energií. Spotřeba tepelných čerpadel je velmi nízká a dokáží šikovně spolupracovat s vaší fotovoltaickou elektrárnou. Chytré ovládání dokáže efektivně spotřebovat solární energii, kterou byste běžně nevyužili.

 

Výstupní teplota
až 65 °C

Minimální potřebná
údržba ze strany
zákazníka

Chytré využití
nadbytečné solární
energie

Individuální cenová nabídka