Špičková kvalita všech komponentů

Při naši práci si dáváme záležet na špičkové kvalitě všech komponentů, které používáme. Proto spolupracujeme jen s ověřenými výrobci a dodavateli komponentů pro fotovoltaické elektrárny, kteří nám tuto bezkonkurenční kvalitu a spolehlivost dokážou zaručit.

Kvalitní komponenty Growatt

Do všech našich fotovoltaických systémů používáme pouze střídače, baterie a připojovací kabely značky Growatt. Growatt je jedním z nejspolehlivějších dodavatelů chytrých fotovoltaických řešení pro rezidenční, komerční i industriální a užitné fotovoltaické elektrárny a svou kvalitu podtrhuje 10letou zárukou na své výrobky.

Špičkové fotovoltaické panely

Naše fotovoltaické systémy obsahují fotovoltaické panely pouze od renomovaných dodavatelů, kterým je evropský výrobce AEG nebo kanadský výrobce Canadien Solar. Veškeré fotovoltaické panely splňují velmi vysoké a přísné požadavky na kvalitu. Dosahují velmi vysokého výkonu 330/360-365/430 Wp a vynikají svým designem. Na vašem domě proto budou působit vkusně a elegantně. Špičkovou kvalitu fotovoltaických panelů také podtrhuje nadstandartní záruka až 15 let.