Garantujeme vyřízení dotace, se kterou získáte až 50 % nákladů zpět

Na pořízení fotovoltaiky můžete využít dotaci z programu Nová zelená úsporám 2030. Vše vyřídíme za vás a vždy se budeme snažit o to, abyste získali dotaci v co nejvyšší možné výši. Pomůžeme vám získat peníze se 100% úspěšností a ušetříme vám váš drahocenný čas s papírováním.

Jaké jsou podmínky pro získání dotace v roce 2023?

Na získání dotace máte nárok v případě, že jste vlastníkem rodinného domu nebo svůj vysněný domov teprve stavíte. Nárok na dotaci mají také vlastníci nebo stavebníci bytových domů. Zároveň se stavba musí nacházet v České republice a sloužit k trvalému bydlišti. Ve strukturálně postižených krajích jako je kraj Ústecký, Karlovarský a Moravskoslezský je navíc dotace ještě navýšena o 10 %.

Jak získání dotace probíhá?

Nejdříve pro vás zpracujeme projektovou dokumentaci a společně vyplníme žádost o dotaci. Všechny dokumenty potom odešleme na Státní fond životního prostředí. Jakmile bude vaše žádost zpracována, obdržíte akceptační dopis, který potvrzuje váš nárok na dotaci.

Fotovoltaiku vám nainstalujeme a jakmile zaplatíte finální fakturu, odešleme všechny potřebné dokumenty Státnímu fondu ŽP za vás. Vyřídíme veškerou administrativu s tím spojenou a vy jen v pohodlí domova čekáte, až vám přistanou peníze na váš bankovní účet. Celý proces zpravidla trvá několik měsíců.