Výhody fotovoltaiky

Uvažujete o pořízení fotovoltaiky a nevíte, jestli se vám tato investice vyplatí? Přesvědčíme vás, že ano. Jaké má fotovoltaika výhody?

1.    Ušetříte na energiích

Díky instalaci fotovoltaické elektrárny se stanete částečně energeticky soběstační a snížíte tak své náklady za elektřinu až o polovinu. Vyrobenou elektřinu využijete na chod spotřebičů, svícení, ohřev vody i vytápění. Čím více využití najdete, tím více ušetříte. A pokud všechnu elektřinu, kterou vyrobíte nestačíte spotřebovat, můžete si ji uložit do akumulátorů a použít ve dnech, kdy bude sluníčka málo.

2.    Investované peníze do fotovoltaiky se vám vrátí během prvních let

Při současných vysokých cenách za energie se vám investice za pořízení fotovoltaické elektrárny vrátí v průměru už za 2-7 let.

3.    Implementace je snadná a rychlá

Dle vašich požadavků vám vyhotovíme zdarma návrh a vytvoříme cenovou nabídku. Pokud si nabídku odsouhlasíme a podepíšeme smlouvu, solární panely vyrobíme a nainstalujeme na váš dům do 3 měsíců. Instalace je navíc jednoduchá a nepředstavuje výrazný zásah do vaší stavby. 

4.    Solární panely mají dlouhou životnost a nízké náklady na údržbu

Výkon našich solárních panelů neklesne ani po 30 letech pod 80 %. Jakmile se jednou implementují není potřeba se o ně nijak zvlášť starat kromě pravidelných servisních prohlídek.

5.    Pomůžete naší planetě

Slunce bude svítit pořád, tak proč toho nevyužít? Fotovoltaika je obnovitelným zdrojem energie a její výroba neznečišťuje životní prostředí.

Přesvědčili jsme vás? Kontaktujte nás a zjistěte o fotovoltaice více.