Pomůžeme vám získat finance na fotovoltaiku, abyste mohli klidně usínat

Nedají vám vysoké ceny energií spát? Přemýšlíte o energetické soběstačnosti a pořízení fotovoltaiky, ale nevíte, kde na ni vzít? Jsme tady pro vás. Pomůžeme vám vybrat tu nejvýhodnější půjčku nebo úvěr na financování fotovoltaiky a zajistíme vyřízení dotace kompletně za vás!

1.    Zajistíme pro vás dotace na fotovoltaiku

Stát rozdává na fotovoltaiku štědré peníze v rámci programu Nová zelená úsporám 2030, tak proč je nevyužít? Dotace vám může pokrýt až 50 % nákladů na fotovoltaiku a příslušenství, jako jsou akumulátory nebo dobíjecí stanice pro elektromobily. V strukturálně postižených krajích jako je Ústecký, Karlovarský nebo Moravskoslezský se navíc dotace navyšuje o 10 %.

Vyřízení dotace a veškeré papírování s tím spojené navíc vyřešíme za vás.

2.    Poradíme, kde získat nejvýhodnější půjčku nebo úvěr

Na trhu již existuje velké množství finančních produktů, které vám pomohou s financováním fotovoltaiky. Pomůžeme vám se v nich zorientovat. Společně zhodnotíme vaši finanční situaci a poradíme, jaký úvěr nebo půjčka je pro vás nejvýhodnější.

Při současné výši cen energií se vám investice do fotovoltaiky vrátí už za 2-7 let. Obraťte se na nás, pomůžeme se získáním financí na fotovoltaiku i vám.