FOTOVOLTAIKA NA KLÍČ

Získejte něco navíc

Instalace do 30 PRACOVNÍCH DNŮ
od OBDRŽENÍ SMLOUVY O PŘIPOJENÍ K pds!

Všechny komponenty máme skladem a můžeme zaručit bleskovou instalaci. Do 30 pracovních dnů od obdržení smlouvy o připojení k PDS namontujeme panely, provedeme elektroinstalaci.

Garance vyřízení dotace
až do výše 50 % investice!

Pomůžeme vám získat dotaci ve výši
až 50 % nákladů na realizaci.
Instalací fotovoltaické elektrárny s akumulací do baterií můžete získat dotaci až 301 500 Kč.

 

Kvalitní komponenty a
špičkové panely!

Spolupracujeme jen s prověřenými výrobci a dodavateli komponent pro fotovoltaické elektrárny. Používáme produkty značky Growatt a panely firem AEG a Canadian Solar.

Důvěra na prvním místě

Valorem Energy je dceřinou společností skupiny VALOREM působící na trhu už od roku 2000. Již přes 20 let si zakládáme na osobním přístupu, profesionalitě a využití těch nejkvalitnějších komponentů.

Nabízíme kompletní služby od návrhu, přes zajištění financování, až po kompletní realizaci. Cenovou nabídku a návrh realizace od nás dostanete zdarma, abyste se mohli o instalaci fotovoltaické elektrárny informovaně rozhodnout. Vyřídíme pro vás zdarma dotaci z programu Nová zelená úsporám, díky které můžete ušetřit až 50 % nákladů na instalaci fotovoltaické elektrárny. Při vyřizování dotací máme 100% úspěšnost. Celou elektrárnu nainstalujeme, připojíme do distribuční sítě a spustíme do 30 pracovních dnů od obdržení smlouvy o připojení k PDS. Naši odborníci zajistí také revizní zprávu.

 

TRANSLATE with
COPY THE URL BELOW
Back

EMBED THE SNIPPET BELOW IN YOUR SITE
„>
Enable collaborative features and customize widget: Bing Webmaster Portal

 

S námi máte jistotu spokojenosti

Návrh realizace
a cenová nabídka zdarma

Realizace na klíč do
30 PRACOVNÍCH DNŮ OD OBDRŽENÍ SMLOUVY O PŘIPOJENÍ K PDS

Garance vyřízení dotace
až do výše 50 % nákladů

Díky fotovoltaické elektrárně už se nebudete muset bát navyšování ceny energií. Fotovoltaika je ekonomicky výhodná a zároveň ekologická alternativa. Solární energii můžete využít pro chod spotřebičů, ohřev vody i vytápění a snížit své náklady za elektřinu až o polovinu. Solární elektrárnu připravíme na míru vašemu domu a maximalizujeme tím její efektivitu. Pokud se rozhodnete pro řešení s backup, bude váš dům fungovat i při výpadku proudu od distributora. Navíc získáte vyšší dotaci a maximální možnou soběstačnost.

 

Další výhody

Úspora až 50 %
nákladů na energie

Maximální
soběstačnost díky Back Up
režimu

Dotace až 301 500 Kč
při instalaci s baterií

Instalujeme pouze kvalitní komponenty ověřených výrobců, na které se můžete spolehnout. Do fotovoltaických systémů používáme střídače, baterie a připojovací kabely značky Growatt. Tato firma je jedním z předních dodavatelů chytrých fotovoltaických komponent pro rezidenční i industriální budovy. Kvalitu svých komponent doplňuje firma Growatt 10 letou zárukou na všechny své výrobky. Instalujeme fotovoltaické panely od evropského výrobce AEG nebo kanadské firmy Canadian Solar. Výrobky obou firem splňují přísné požadavky na kvalitu a ekologičnost. Panely těchto výrobců dosahují výkonu až 550
Wp a mají nadstandardní záruku až 15 let.

 

Kvalitní komponenty
od firem Growatt,
AEG a Canadian Solar

Záruka na komponenty
až 15 let

Výkon až 550 Wp
na jeden panel

Soubory ke stažení

Individuální cenová nabídka